![Ζήσε Ξανά! - Ομάδα OFF.ART - για την ενδοοικογενειακή βία](https://img.youtube.com/vi/bXTP84cZ37E/mqdefault.jpg)
Η Εκστρατεία πραγματοποιείται στο πλαίσιο της δράσης 1.8, του ετήσιου προγράμματος του Ευρωπαϊκού Ταμείου Ένταξης 2009, και έχει στόχο την πληροφόρηση των μεταναστριών καθώς και την ευαισθητοποίηση της κοινής γνώμης αναφορικά με την αντιμετώπιση περιπτώσεων trafficking, ενδοοικογενειακής βίας και σεξουαλικής παρενόχλησης.
446 views
![Ζήσε Ξανά! - Ομάδα OFF.ART - για τη Μπούρκα](https://img.youtube.com/vi/v7laZtmvw_o/mqdefault.jpg)
Εκδήλωση στη Λάρισα 23/6/2011 από το Χοροθέατρο OFF-ART. Η Εκστρατεία πραγματοποιείται στο πλαίσιο της δράσης 1.8, του ετήσιου προγράμματος του Ευρωπαϊκού Ταμείου Ένταξης 2009, και έχει στόχο την πληροφόρηση των μεταναστριών καθώς και την ευαισθητοποίηση της κοινής γνώμης αναφορικά με την αντιμετώπιση περιπτώσεων trafficking, ενδοοικογενειακής βίας και σεξουαλικής παρενόχλησης.
183 views
![Ζήσε Ξανά! - Ομάδα OFF.ART - για το Trafficking](https://img.youtube.com/vi/x7FdmfYPT5I/mqdefault.jpg)
Εκδήλωση στη Λάρισα 23/6/2011 από το Χοροθέατρο OFF-ART. Η Εκστρατεία πραγματοποιείται στο πλαίσιο της δράσης 1.8, του ετήσιου προγράμματος του Ευρωπαϊκού Ταμείου Ένταξης 2009, και έχει στόχο την πληροφόρηση των μεταναστριών καθώς και την ευαισθητοποίηση της κοινής γνώμης αναφορικά με την αντιμετώπιση περιπτώσεων trafficking, ενδοοικογενειακής βίας και σεξουαλικής παρενόχλησης.
161 views
![Ζήσε Ξανά! - ΘΕΣΣΑΛΙΑ Τηλεόραση](https://img.youtube.com/vi/MSajxTS45xY/mqdefault.jpg)
Η Εκστρατεία πραγματοποιείται στο πλαίσιο της δράσης 1.8, του ετήσιου προγράμματος του Ευρωπαϊκού Ταμείου Ένταξης 2009, και έχει στόχο την πληροφόρηση των μεταναστριών καθώς και την ευαισθητοποίηση της κοινής γνώμης αναφορικά με την αντιμετώπιση περιπτώσεων trafficking, ενδοοικογενειακής βίας και σεξουαλικής παρενόχλησης.
348 views
![Πρόγραμμα αξιοποίησης ανακυκλώσιμων απορριμμάτων](https://img.youtube.com/vi/ymd9KIB7Ns0/mqdefault.jpg)
Η ΑΝΘΡΩΠΟΜΑΝΙΑ σε συνεργασία με τον Δήμο Λαρισαίων ολοκλήρωσε με απόλυτη επιτυχία το «Πρόγραμμα αξιοποίησης ανακυκλώσιμων απορριμμάτων». Πετύχαμε: - Δημιουργία εργαστηρίου αξιοποίησης των ανακυκλώσιμων υλικών για την παραγωγή χρηστικών αντικειμένων - Επίσκεψη πόρτα-πόρτα των κατοίκων της Λάρισας για την παρότρυνση τους ως προς το θέμα της ανακύκλωσης αλλά και την συμμετοχή τους στην συλλογή και την διάθεση των μεταχειρισμένων ρούχων και υποδημάτων τους στην «Τράπεζα Ρούχων» - Αποστολή 500 ...
348 views